Automatic umbrella Limoges
Stock: 1281
Show details
Available, delivery time: 1–3 days, departing
| Color | Current stock | Reserved | Incoming goods |
|---|---|---|---|
| red | 1281 | 0 | 1500 (CW 24) |
| blue | 9226 | 0 | |
| black | 10347 | 0 | |
| white | 2598 | 0 | |
| dark blue | 4548 | 0 | |
| yellow | 3884 | 0 | |
| green | 2797 | 0 |
| CW 16 | 1281 |
|---|---|
| Reserved | 0 |
| max. available incl. IG | 3881 |
| est. stock in the current CW + 4 weeks | 1381 |
| Incoming goods | CW 24: 1500 |
| CW 16 | 9226 |
|---|---|
| Reserved | 0 |
| max. available incl. IG | 8853 |
| est. stock in the current CW + 4 weeks | 8853 |
| Incoming goods |
| CW 16 | 10347 |
|---|---|
| Reserved | 0 |
| max. available incl. IG | 10897 |
| est. stock in the current CW + 4 weeks | 2897 |
| Incoming goods |
| CW 16 | 2598 |
|---|---|
| Reserved | 0 |
| max. available incl. IG | 3062 |
| est. stock in the current CW + 4 weeks | 3062 |
| Incoming goods |
| CW 16 | 4548 |
|---|---|
| Reserved | 0 |
| max. available incl. IG | 4336 |
| est. stock in the current CW + 4 weeks | 4336 |
| Incoming goods |
| CW 16 | 3884 |
|---|---|
| Reserved | 0 |
| max. available incl. IG | 3549 |
| est. stock in the current CW + 4 weeks | 3549 |
| Incoming goods |
| CW 16 | 2797 |
|---|---|
| Reserved | 0 |
| max. available incl. IG | 2399 |
| est. stock in the current CW + 4 weeks | 2399 |
| Incoming goods |
General
| Product length | 830 mm |
|---|---|
| Product diameter | 1080 mm |
| Material | Polyester |
| Weight | 0.347 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 66019920000 |
| Finishing types | Digital transfer, Screen printing, Screen printing transfer |
|---|---|
| Printgroup 1 | Screen printing (S2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 200 mm |
| Print area 1 height | 150 mm |
| Printgroup 2 | Screen printing transfer (TT2) |
| Print area 2 width | 150 mm |
| Print area 2 height | 100 mm |
| Possible colors printgroup 2 | 5 |
Packaging
| Type of packaging | no single packaging |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 50 |
| Quantity small packaging | 25 |