Keyring with carabiner and clip Employee
| Color | Current stock | Reserved | Incoming goods |
|---|---|---|---|
| red | 0 | 0 |
10000 (CW 20)
15000 (CW 32) |
| blue | 2595 | 0 |
20000 (CW 20)
30000 (CW 37) |
| black | 3407 | 0 | 50000 (CW 33) |
| white | 10226 | 0 | 15000 (CW 33) |
| CW 16 | 0 |
|---|---|
| Reserved | 0 |
| max. available incl. IG | 13647 |
| est. stock in the current CW + 4 weeks | 47 |
| Incoming goods |
CW 20: 10000
CW 32: 15000 |
| CW 16 | 2595 |
|---|---|
| Reserved | 0 |
| max. available incl. IG | 39514 |
| est. stock in the current CW + 4 weeks | 9514 |
| Incoming goods |
CW 20: 20000
CW 37: 30000 |
| CW 16 | 3407 |
|---|---|
| Reserved | 0 |
| max. available incl. IG | 28283 |
| est. stock in the current CW + 4 weeks | 18283 |
| Incoming goods | CW 33: 50000 |
| CW 16 | 10226 |
|---|---|
| Reserved | 0 |
| max. available incl. IG | 14357 |
| est. stock in the current CW + 4 weeks | 4357 |
| Incoming goods | CW 33: 15000 |
General
| Product length | 87 mm |
|---|---|
| Product width | 34 mm |
| Product height | 15 mm |
| Material | Plastic |
| Weight | 0.026 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 73269098900 |
| Finishing types | Digital printing, Pad printing |
|---|---|
| Printgroup 1 | Pad printing (T2) |
| Possible colors printgroup 1 | 4 |
| Print area 1 width | 23 mm |
| Print area 1 height | 15 mm |
| Printgroup 2 | Digital printing (DC1) |
| Print area 2 width | 25 mm |
| Print area 2 height | 15 mm |
| Possible colors printgroup 2 | 1 |
Packaging
| Type of packaging | carton-/paper sleeve |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 500 |
| Quantity small packaging | 50 |