Pocket knife Havanna
Stock: 4422
Show details
Available, delivery time: 24h express, departing
| Color | Current stock | Reserved | Incoming goods |
|---|---|---|---|
| red | 4422 | 0 | |
| blue | 3828 | 0 | |
| black | 4147 | 0 |
| CW 16 | 4422 |
|---|---|
| Reserved | 0 |
| max. available incl. IG | 4644 |
| est. stock in the current CW + 4 weeks | 1644 |
| Incoming goods |
| CW 16 | 3828 |
|---|---|
| Reserved | 0 |
| max. available incl. IG | 1735 |
| est. stock in the current CW + 4 weeks | 1735 |
| Incoming goods |
| CW 16 | 4147 |
|---|---|
| Reserved | 0 |
| max. available incl. IG | 5755 |
| est. stock in the current CW + 4 weeks | 5755 |
| Incoming goods |
General
| Product length | 94 mm |
|---|---|
| Product width | 25 mm |
| Product height | 13 mm |
| Material | Metal |
| Weight | 0.075 kg |
| Country of origin | China |
| Customs tariff number | 82119300000 |
| Finishing types | Laser engraving |
|---|---|
| Printgroup 1 | Laser engravement (L2) |
| Possible colors printgroup 1 | 1 |
| Print area 1 width | 35 mm |
| Print area 1 height | 12 mm |
Packaging
| Type of packaging | carton |
|---|---|
| Quantity bulk packaging | 200 |
| Quantity small packaging | 25 |